Projeler - Lokman Ecza Deposu - Tam Zamanında

projeler

ana sayfa>projeler

projelerimiz

Sektörel ve sosyal sorumluluk projelerimizdeki başarılarımız

Ecza Deposu

-   Sağlık

Dijigenç

-   Sosyal Sorumluluk

Ar-Ge

-   İnovasyon

Lokman Ecza Deposu

Temel amacı insan sağlığına değer katmak olan Lokman Ecza Deposu, faaliyetlerine her geçen gün büyüyen bir iş hacmiyle devam etmektedir. Ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi, güçlü finansal alt yapısı ve sunduğu rekabetçi fiyatlar sayesinde, yerel pazarda artan talepleri karşılayan güçlü bir firmadır.

6500 metrekarelik merkez binasında 117 personel, 41 araç ve 16 motor kuryesi ile hizmet odaklı faaliyet gösteren Lokman Ecza Deposu, sektördeki pazar payını her geçen gün artırmaktadır.

7.000’e yakın reçeteli ilacı, aşıyı, OTC ürünlerini ve sağlık alanındaki diğer ürünleri, küçük hacimden çok büyük hacimlere kadar yerel arenadaki kamu ve özel hastanelere, yardım kuruluşlarına, devlet kurumlarına ve diğer özel kuruluşlara kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla sunmaktadır.

Deneyimli kadromuz ve ileri teknolojimiz ile zengin ürün çeşidi sunmayı, hızlı servis hizmeti sağlamayı, doğru bilgi paylaşımını gerçekleştirmeyi görev edindik.

Web: http://www.lokmanecza.com


Ar-Ge

Lokman Ecza Deposu sektör standartlarını yakalamak ve uygulamaktan öteye giderek kendisine bu standartları yaratma misyonu da yüklemiştir. Araştırma ve geliştime çalışmalarına ayırdığı zaman ve bütçe ile sektör ve iş sürecine yenilikler katmaktadır.

Genç ve dinamik kadrosunu koruyarak inovatif bir yapıya sahiptir.

Araştırma ve geliştirme faaliyetleri iş süreçlerinin daha verimli bir hale gelmesine, kalite standartlarının korunmasına ve iyileştirilmesine katkıda bulunmaktadır. Bunun bilincinde olan Lokman Ecza Deposu Ar-Ge departmanının iş süreçlerine katkıda bulunması için gerekli ortam ve imkanları sunmaktadır.


DijiGenç

Lokman Ecza Deposu ailesi olarak, Ülkemizin kalkınmışlık düzeyinde etkin bir rol oynamakta ve her geçen gün bulunduğu yeri kalite anlayışıyla bir ileriye taşımaya devam etmekteyiz. Buna ek olarak, sosyal, kültürel ve çevresel konularda duyarlılığımızı daima sürdürmekteyiz. Bize göre, şirketlerin bulundukları topluma faydalı olmaları ve bunun için çaba göstermeleri ESASTIR.

Tüm bu bilgiler ışığında, Ülke geleceğinin en büyük garantisi olan çocuklarımız ile geleceğin ve günümüzün en önemli sektörlerinden biri olan bilişim sektörünü bir kurumsal sorumluluk projesinde bir araya getirmek ve sorumluluk almak istedik. Bu sebeple, Tüm Ülkemize örnek olacak Digigenç projesini hayata geçirmek için Paydaşlarımızla beraber kollarımızı sıvadık.

Projenin çıkış noktasında Dezavantajlı çocuklarımızla beraber yürümek istedik. Çünkü, İyi yaşam koşullarına sahip, geleceğe umutla bakan gençlerin yetişmesi, bu gençlerimizin ülkelerinin gelişimine katkı sağlaması ve tüm bunlar sayesinde, Toplumsal yaşamın iyileştirilmesini hedefledik.

Web: http://www.dijigenc.com