Hakkımızda - Lokman Ecza Deposu - Tam Zamanında

hakkımızda

ana sayfa>hakkımızda

Lokman Ecza Deposu

Temel amacı insan sağlığına değer katmak olan Lokman Ecza Deposu, faaliyetlerine her geçen gün büyüyen bir iş hacmiyle devam etmektedir. Ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi, güçlü finansal alt yapısı ve sunduğu rekabetçi fiyatlar sayesinde, yerel pazarda artan talepleri karşılayan güçlü bir firmadır.
6500 metrekarelik merkez binasında 117 personel, 41 araç ve 16 motor kuryesi ile hizmet odaklı faaliyet gösteren Lokman Ecza Deposu, sektördeki pazar payını her geçen gün artırmaktadır.
7.000’e yakın reçeteli ilacı, aşıyı, OTC ürünlerini ve sağlık alanındaki diğer ürünleri, küçük hacimden çok büyük hacimlere kadar yerel arenadaki kamu ve özel hastanelere, yardım kuruluşlarına, devlet kurumlarına ve diğer özel kuruluşlara kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla sunmaktadır.
Deneyimli kadromuz ve ileri teknolojimiz ile zengin ürün çeşidi sunmayı, hızlı servis hizmeti sağlamayı, doğru bilgi paylaşımını gerçekleştirmeyi görev edindik.

Neler Yapıyoruz

Antalya, Isparta, Burdur bölgelerindeki eczanelerimizin sağlık alanındaki tüm ürün ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
Araştırma ve geliştirme faaliyetlerine zaman ve para yatırarak sektörün standartlarının belirlenmesinde öncü bir rol oynuyoruz.
Sosyal sorumluluk projelerine gereken önemi vererek hem ülkemizin hem de kendi geleceğimizin hem koruyucusu hem de yatırımcısı oluyoruz.

Başarı ve Kalite Belgelerimiz

ISO 9001 2015Tisk
Büyütmek için tıklayınızBüyütmek için tıklayınız
İK - İş Başvuru Formu